Od dziś serwis www.sieradzkifutbol.com.pl będzie w pełni zaktualizowany jedynie pod domeną com.pl. Dawna domena vgh.pl nie będzie już dostępna. Zapraszamy na całkiem nową odsłonę serwisu!
 W najbliższych dniach serwis sieradzkifutbol.com.pl przejdzie wielką metamorfozę, dzięki której poprawi się jego funkcjonalność i na pewno nastąpi jeszcze szybszy jego rozwój.
W związku z tym wszystkim chętnym dajemy możliwość przesyłania relacji oraz zdjęć ze spotkań, na których byliście, a które następnie będziemy zamieszczać w naszym serwisie. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: sieradzkifutbol@vp.pl.

administrator dnia wrzesień 27 2011 22:41:22
3 Komentarzy · 781 Czytań · Drukuj
Weekend szlagierów
 W miniony weekend Jutrzenkę Warta i Czarnych Rząśnia czekały trudne spotkania – Juve podejmowało na wyjeździe Kobierzycko, natomiast Czarni gościli u siebie silną drużynę Piasta Błaszki. Hitem kolejki w Klasie A gr. I był mecz dwóch najlepszych drużyn - Startu Łubnice i Kurowa, w którym Kurów zdeklasował rywali 1:11!

Jutrzenka Warta nie zwalnia tempa i nadal utrzymuje sześciopunktową przewagę nad pozostałymi drużynami. W jednej z ciekawszych konfrontacji, po trudnym i zaciętym meczu pokonała LKS Kobierzycko 2:3. Pierwszą bramkę zdobył LKS, po trafieniu Tomasza Smolińskiego. Kilka minut później rzut karny dla gości wykorzystał Robert Tworek, a w 44. minucie Piotr Sajda ustanowił wynik pierwszej połowy na 1:2. W drugiej odsłonie meczu, Łukasz Kaczmarek z Kobierzycka pokonał bramkarza Juve. Emocje trwały do końca, bowiem bramkę na wagę zwycięstwa zdobył dopiero w 82. minucie Robert Jarecki i tym samym zapewnił Jutrzence zdobycie kolejnych, od ośmiu kolejek, trzech punktów.
Jutrzenka wygrywa w szlagierze
 W pojedynku dwóch najlepszych drużyn Klasy Okręgowej, Jutrzenka Warta zwyciężyła z Czarnymi Rząśnia 3:0. W grupie I Klasy A KKS Kurów stracił pierwsze punkty w meczu z Masłowicami i jednocześnie pozycję lidera. W grupie II wciąż niepokonana zostaje Warta II Sieradz, która w pojedynku derbowym pokonała KS Chojne 8:2.

Piłkarze Jutrzenki Warta na własnym stadionie wygrali mecz na szczycie z wiceliderem z Rząśni i pewnie zmierzają do zdobycie mistrzostwa jesieni, bowiem Czarni mają już do nich 6 punktów straty. Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy kilkakrotnie zagrozili bramce Juve, lecz wspaniałymi interwencjami popisywał się w tym dniu Tomasz Kwiatkowski, bramkarz gospodarzy. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem, Robert Jarecki trafił do siatki Czarnych. W drugiej połowie przewagę zdobyła Jutrzenka, dla której zwycięstwo przypieczętowali Piotr Sajda i Robert Tworek.
administrator dnia wrzesień 20 2011 20:14:13
Kurs instruktora piłki nożnej w Wieluniu
 POLSKA AKADEMIA SPORTU ogłasza nabór na kurs instruktora sportu ze specjalizacją piłka nożna.
Cena kursu:
• Część specjalistyczna z piłki nożnej 990 zł brutto
• Część ogólna 350 zł brutto
RAZEM obie części: 1.340 zł brutto
ZGŁOSZENIA pod nr tel.: 602-639-236
UWAGA: Kurs ruszy w dniach na przełomie września i października na obiektach WOSiR Wieluń.
Uczestnikami kursu mogą być osoby posiadające:
- co najmniej średnie wykształcenie (ministerstwo wymaga dostarczenia dokumentu potwierdzającego uzyskane wykształcenie)
- ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
- brak przeciwwskazań lekarskich do udziału w kursie instruktorskim

UWAGA:
W kursie mogą brać udział osoby z wykształceniem zawodowym. One zamiast legitymacji instruktorskiej otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kursie.