ul. Łaska 3

Pon - Pt : 1000 - 1800
Sob : 1000 - 1400

Piłkarska środa
 W minioną środę swoje mecze rozgrywali piłkarze Klasy Okręgowej oraz obu grup Klasy A. Wciąż niepokonani pozostają: Czarni Rząśnia, Jutrzenka Warta, KKS Kurów i GKS Widawa. Natomiast po czterech kolejkach bez punktów jest: Victoria Skomlin, Jaga Lututów, a także Olimpia Zduńska Wola.

Pierwsze zwycięstwo w dotychczasowych potyczkach z Gal Gazem Galewice odniosła Jutrzenka Warta. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy Gal Gazu i była to jednocześnie pierwsza stracona bramka przez Juve w tym sezonie. Jutrzenka ostatecznie wygrała 1:3, po dwóch trafieniach Mateusza Maraszka i jednym Roberta Jareckiego.

Drugą wygraną z rzędu odniósł LGKS Charłupia Mała, który pokonał na wyjeździe Solen Łaszew 1:2.

Po wysokich zwycięstwach, minimalną porażkę zanotował LKS Kobierzycko. Mimo bardzo dobrej pierwszej połowy, Kobierzycko przegrało u siebie z Wartą Osjaków 1:2. Do 60. minuty gospodarze prowadzili 1:0, lecz wtedy czerwoną kartkę ujrzał Rafał Majewski. Drużyna Warty umiejętnie wykorzystała osłabienie Kobierzycka i doprowadziła do remisu. Tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego, goście skorzystali z indywidualnego błędu obrońcy LKS-u i wyszli na prowadzenie 1:2, wygrywając całe spotkanie.

Piast Błaszki pokonał na wyjeździe w Buczku miejscowy Orkan. W 5. minucie spotkania gospodarze spotkania prowadzili już 1:0, po strzale Tomasza Mareckiego, lecz zdeterminowani zawodnicy z Błaszek wygrali pewnie 1:3. Na listę strzelców dla Piasta wpisali się: Michał Kaczmarek, Krzysztof Stępiński oraz Arkadiusz Kaczmarek.

Pierwszych punktów w tym sezonie nadal nie udało się zdobyć Victorii Skomlin, która musiała uznać wyższość rywala i przegrała 0:4 z LZS Brąszewice. Wszystkie cztery bramki w tym meczu strzelił Przemysław Czarnecki.

Warta II Działoszyn pokonała na własnym stadionie MLKS Konopnica 6:3, a Czarni Rząśnia wygrali skromnie 1:0 z Prosną Wieruszów.

Najciekawszym spotkaniem kolejki w Klasie A gr. I był mecz CHKS ChotówKKS Kurów. Chotowianie doznali w meczu derbowym pierwszej porażki, natomiast Kurów dzięki zwycięstwu 1:2 ma na swoim koncie komplet punktów.

Swoją skuteczność poprawili piłkarze Sparty Mokrsko, którzy zwyciężyli z Basztą Bolesławiec 3:0, po dwóch bramkach Wojciecha Sibiaka i jednej Patryka Kryściaka.

LZS Wydrzyn bez większych problemów pokonał LKS Wierzchlas 6:3 (5:1). Bramki dla Wydrzyna zdobyli: Michał Surma 3, Krzysztof Świder 2, Marcin Bernaś, a dla Wierzchlasu: Michał Kapica, Filip Kędzia i Łukasz Płuciennik.

Jaga Lututów przegrała kolejny mecz z GLKS Biała 2:3 (0:2). Przy prowadzeniu Białej 2:1, Jaga nie wykorzystała rzutu karnego, jednak chwilę później zrehabilitowała się i doprowadziła do remisu. W 85. minucie w polu karnym piłkę ręką zagrywa zawodnik Lututowa i sędzia dyktuje „jedenastkę”. Biała nie zniweczyła rzutu karnego i do końca spotkania utrzymała wynik 2:3. Dla Jagi strzelali: Bartosz Stępień i Łukasz Binkowski.

LKS Start Łubnice przerwał dobrą passę trzech zwycięstw i tym razem zremisował 2:2 z Osiekiem.
Remis, ale bezbramkowy padł w spotkaniu MłyniskoKiełczygłów.
LKS Masłowice pewnie pokonał 4:1 drużynę z Rudy.

W grupie II Klasy A mieliśmy do czynienia z typowym festiwalem strzeleckim.
Lider tabeli – GKS Widavia Widawa rozgromił na własnym stadionie TS Gruszczyce 7:0. Bramki dla GKS-u zdobyli: Dawid Kazimierczak 2, Marek Łukasik, Przemysław Jędrysiak, Łukasz Kaczmarek, Kamil Zięterski oraz Adam Konieczny.

Zespół rezerw Warty Sieradz nie dał szans RKS Rychłocice. Sieradzanie trafiali do bramki przeciwnika siedem razy, pozwalając im tylko strzelić jednego gola.

Jedyną drużyną bez punktów pozostaje KKS Olimpia Zduńska Wola, który tym razem przegrał na wyjeździe z UKS Ustków 4:2.

Cenny punkt w spotkaniu z Rokitnicą wywalczyli piłkarze Paprotni, którzy zremisowali w Ostrowie 2:2. Beniaminkowie Klasy A znają się dobrze z poprzedniego sezonu, w którym rywalizowali ze sobą na boiskach Klasy B.

Zwycięstwo w Klonowej odniósł Orkan II Buczek, który pokonał miejscową Błyskawicę 0:1, po golu Wojciecha Buczkowskiego.

Wysokiej porażki u siebie doznał LKS Tubądzin, który przegrał ze Złoczewem 0:5.