• Klasa A grupa II KS Warta II Sieradz - GKS Widavia Widawa 7:2
administrator dnia wrzesień 01 2011 10:15:50
Dołącza Klasa B....
  Zespoły Jutrzenki Warta i Czarnych Rząśnia potwierdziły, że można ich śmiało wymieniać w gronie faworytów do uzyskania awansu. Obydwie drużyny po trzech kolejkach mają na swoim koncie komplet punktów.

Najciekawszym meczem kolejki Klasy Okręgowej było stracie Warty Osjaków z Czarnymi Rząśnia. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Czarnych, którzy pewnie pokonali Wartę 0:4. Bramki zdobyli: Marcel Bartosiak 2, Łukasz Michalski oraz Piotr Janik.
Oficjalne terminarze w ligach juniorskich
 Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Sieradzu ustalił oficjalne terminarze dla rozgrywek juniorskich w nadchodzącym sezonie 2011/2012. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą kolejką w poszczególnych grupach. W każdej lidze zaszło kilka istotnych zmian w porównaniu do terminarzy, które przedstawialiśmy wcześniej.
OZPN podobnie jak w ubiegłym sezonie postanowił połączyć ligę juniorów młodszych razem z ligą juniorów starszych. Ponadto skład drużynowy większości lig uległ powiększeniu co zapowiada niezwykle ciekawą rywalizację w nadchodzących sezonie.
Start rozgrywek juniorskich nastąpi w najbliższy weekend 10/11 września 2011.

Rozgrywki nabierają tempa
 W drugiej kolejce spotkań Klasy Okręgowej oraz obu grup Klasy A, beniaminkom poszło nieco gorzej niż tydzień temu. Wśród nowicjuszy „okręgówki” wygrał tylko Solen Łaszew.

W pierwszym sobotnim meczu piłkarze z Łaszewa wygrali na wyjeździe z Unią Sulmierzyce 1:2. Początek meczu należał do gospodarzy, którzy w 15. minucie, po trafieniu Macieja Wiśniewskiego prowadzili 1:0. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W początkowych minutach drugiej części meczu inicjatywę przejęli goście i to oni zwyciężyli, po bramkach Wojciecha Kupca w 50. i 57. minucie spotkania.
administrator dnia sierpień 24 2011 13:17:08
1/8 Pucharu Polski na szczeblu okręgowym
 Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Sieradzu oficjalnie podał pary 1/8 Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Wszystkie mecze odbędą się w środę 14 września 2011 roku. Przedstawiamy zestaw par 1/8 PP:

• 14.09.2011 16:30 UKS Ustków - KS Warta Sieradz
  • 14.09.2011 16:30 LZS Rębieskie - LKS Kwiatkowice
  • 14.09.2011 16:30 LKS Masłowice - ....