O stronie · Regulamin serwisu · Program partnerski · Reklama · Redakcja · Kontakt Wrzesień 23 2017 16:30:40
Menu 2011/2012
Ostatnio online
markzelezny151 weeks
wasio167 weeks
natiole189 weeks
Gevekeery222 weeks
administrator237 weeks
gregor380309 weeks
zicoo309 weeks
zbyszek6310 weeks
Eagle311 weeks
ostry16311 weeks
Śmieszne prezenty

Zduńska Wola
ul. Łaska 3

Pon - Pt : 1000 - 1800
Sob : 1000 - 1400


Runda Jesienna - Klasa Okręgowa 2011/2012
1. kolejka - 13/14 sierpnia

13.08.2011 16:00
LKS Unia Sulmierzyce - KS Orkan BroWęg Buczek
2:0
14.08.2011 15:00
LZS Solen Łaszew - LKS Kobierzycko
2:1
14.08.2011 15:00
LGKS Charłupia Mała - LKS Czarni Rząśnia
1:8
14.08.2011 17:00
GLKS Strzelce Wielkie - KS Victoria Skomlin
5:0
13.08.2011 17:00
GLKS Warta Osjaków - KS Warta II Działoszyn
6:2
14.08.2011 17:00
WKS Prosna Wieruszów - KS Gal Gaz Galewice
2:0
14.08.2011 15:00
LZS Brąszewice - LKS Piast Błaszki
(w drużynie gospodarzy na boisku przebywała
za mała liczba młodzieżowców)
0:3(v)
13.08.2011 17:00
MLKS Konopnica - MKS Jutrzenka Warta
0:3

2. kolejka - 20/21 sierpnia

20.08.2011 16:00
LKS Unia Sulmierzyce - LZS Solen Łaszew
1:2
21.08.2011 17:00
LKS Piast Błaszki - MLKS Konopnica
2:1
21.08.2011 17:00
KS Gal Gaz Galewice - LZS Brąszewice
3:2
21.08.2011 16:30
KS Warta II Działoszyn - WKS Prosna Wieruszów
1:0
21.08.2011 14:00
KS Victoria Skomlin - GLKS Warta Osjaków
1:5
21.08.2011 17:00
LKS Czarni Rząśnia - GLKS Strzelce Wielkie
4:2
21.08.2011 17:00
LKS Kobierzycko - LGKS Charłupia Mała
6:1
21.08.2011 17:00
KS Orkan BroWęg Buczek - MKS Jutrzenka Warta
0:2

3. kolejka - 27/28 sierpnia

28.08.2011 16:00
LZS Solen Łaszew - KS Orkan BroWęg Buczek
0:2
28.08.2011 15:00
LGKS Charłupia Mała - LKS Unia Sulmierzyce
3:2
28.08.2011 17:00
GLKS Strzelce Wielkie - LKS Kobierzycko
1:7
27.08.2011 17:00
GLKS Warta Osjaków - LKS Czarni Rząśnia
0:4
28.08.2011 17:00
WKS Prosna Wieruszów - KS Victoria Skomlin
3:2
28.08.2011 15:00
LZS Brąszewice - KS Warta II Działoszyn
2:0
27.08.2011 17:00
MLKS Konopnica - KS Gal Gaz Galewice
3:1
27.08.2011 17:00
MKS Jutrzenka Warta - LKS Piast Błaszki
2:0

4. kolejka - 31 sierpnia

31.08.2011 17:30
LKS Unia Sulmierzyce - GLKS Strzelce Wielkie
1:0
31.08.2011 17:00
LZS Solen Łaszew - LGKS Charłupia Mała
1:2
31.08.2011 17:00
KS Gal Gaz Galewice - MKS Jutrzenka Warta
1:3
31.08.2011 16:30
KS Warta II Działoszyn - MLKS Konopnica
6:3
31.08.2011 17:00
KS Victoria Skomlin - LZS Brąszewice
0:4
31.08.2011 18:00
LKS Czarni Rząśnia - WKS Prosna Wieruszów
1:0
31.08.2011 18:00
LKS Kobierzycko - GLKS Warta Osjaków
1:2
31.08.2011 17:00
KS Orkan BroWęg Buczek - LKS Piast Błaszki
1:3

5. kolejka - 3/4 września

04.09.2011 15:00
LGKS Charłupia Mała - KS Orkan BroWęg Buczek
2:3
04.09.2011 16:00
GLKS Strzelce Wielkie - LZS Solen Łaszew
2:0
03.09.2011 17:00
GLKS Warta Osjaków - LKS Unia Sulmierzyce
2:1
04.09.2011 17:00
WKS Prosna Wieruszów - LKS Kobierzycko
4:0
04.09.2011 15:00
LZS Brąszewice - LKS Czarni Rząśnia
1:6
03.09.2011 17:00
MLKS Konopnica - KS Victoria Skomlin
5:1
04.09.2011 16:00
MKS Jutrzenka Warta - KS Warta II Działoszyn
7:0
04.09.2011 17:00
LKS Piast Błaszki - KS Gal Gaz Galewice
0:1

6. kolejka - 10/11 września

11.09.2011 17:00
LKS Unia Sulmierzyce - WKS Prosna Wieruszów
0:2
11.09.2011 14:00
LZS Solen Łaszew - GLKS Warta Osjaków
4:4
11.09.2011 15:00
LGKS Charłupia Mała - GLKS Strzelce Wielkie
5:2
10.09.2011 16:00
KS Warta II Działoszyn - LKS Piast Błaszki
1:4
11.09.2011 14:00
KS Victoria Skomlin - MKS Jutrzenka Warta
1:9
11.09.2011 16:00
LKS Czarni Rząśnia - MLKS Konopnica
0:1
11.09.2011 16:00
LKS Kobierzycko - LZS Brąszewice
3:1
11.09.2011 16:00
KS Orkan BroWęg Buczek - KS Gal Gaz Galewice
0:3


7. kolejka - 17/18 września

18.09.2011 16:00
GLKS Strzelce Wielkie - KS Orkan BroWęg Buczek
3:0
17.09.2011 17:00
GLKS Warta Osjaków - LGKS Charłupia Mała
1:1
18.09.2011 17:00
WKS Prosna Wieruszów - LZS Solen Łaszew
9:1
18.09.2011 15:00
LZS Brąszewice - LKS Unia Sulmierzyce
0:1
17.09.2011 17:00
MLKS Konopnica - LKS Kobierzycko
2:3
18.09.2011 16:00
MKS Jutrzenka Warta - LKS Czarni Rząśnia
3:0
18.09.2011 17:00
LKS Piast Błaszki - KS Victoria Skomlin
3:1
18.09.2011 16:00
KS Gal Gaz Galewice - KS Warta II Działoszyn
1:0

8. kolejka - 24/25 września

24.09.2011 17:00
LKS Unia Sulmierzyce - MLKS Konopnica
2:0
25.09.2011 15:00
LZS Solen Łaszew - LZS Brąszewice
4:0
25.09.2011 15:00
LGKS Charłupia Mała - WKS Prosna Wieruszów
1:2
25.09.2011 16:00
GLKS Strzelce Wielkie - GLKS Warta Osjaków
1:1
25.09.2011 14:00
KS Victoria Skomlin - KS Gal Gaz Galewice
0:6
25.09.2011 16:00
LKS Czarni Rząśnia - LKS Piast Błaszki
4:1
25.09.2011 16:00
LKS Kobierzycko - MKS Jutrzenka Warta
2:3
25.09.2011 16:00
KS Orkan BroWęg Buczek - KS Warta II Działoszyn
0:1

9. kolejka - 1/2 października

01.10.2011 16:00
GLKS Warta Osjaków - KS Orkan BroWęg Buczek
:
02.10.2011 16:00
WKS Prosna Wieruszów - GLKS Strzelce Wielkie
:
02.10.2011 15:00
LZS Brąszewice - LGKS Charłupia Mała
:
01.10.2011 15:00
MLKS Konopnica - LZS Solen Łaszew
:
02.10.2011 16:00
MKS Jutrzenka Warta - LKS Unia Sulmierzyce
:
02.10.2011 16:00
LKS Piast Błaszki - LKS Kobierzycko
:
02.10.2011 15:00
KS Gal Gaz Galewice - LKS Czarni Rząśnia
:
02.10.2011 15:30
KS Warta II Działoszyn - KS Victoria Skomlin
:

10. kolejka - 8/9 października

08.10.2011 16:00
LKS Unia Sulmierzyce - LKS Piast Błaszki
:
09.10.2011 15:00
LZS Solen Łaszew - MKS Jutrzenka Warta
:
09.10.2011 15:00
LGKS Charłupia Mała - MLKS Konopnica
:
09.10.2011 15:00
GLKS Strzelce Wielkie - LZS Brąszewice
:
 08.10.2011 16:00
GLKS Warta Osjaków - WKS Prosna Wieruszów
:
09.10.2011 16:00
LKS Czarni Rząśnia - KS Warta II Działoszyn
:
09.10.2011 15:00
LKS Kobierzycko - KS Gal Gaz Galewice
:
09.10.2011 16:00
KS Orkan BroWęg Buczek - KS Victoria Skomlin
:

11. kolejka - 15/16 października

16.10.2011 15:00
WKS Prosna Wieruszów - KS Orkan BroWęg Buczek
:
16.10.2011 15:00
LZS Brąszewice - GLKS Warta Osjaków
:
15.10.2011 15:00
MLKS Konopnica - GLKS Strzelce Wielkie
:
16.10.2011 15:00
MKS Jutrzenka Warta - LGKS Charłupia Mała
:
16.10.2011 16:00
LKS Piast Błaszki - LZS Solen Łaszew
:
16.10.2011 15:00
KS Gal Gaz Galewice - LKS Unia Sulmierzyce
:
16.10.2011 15:00
KS Warta II Działoszyn - LKS Kobierzycko
:
16.10.2011 14:00
KS Victoria Skomlin - LKS Czarni Rząśnia
:

12. kolejka - 22/23 października

22.10.2011 15:00
LKS Unia Sulmierzyce - KS Warta II Działoszyn
:
23.10.2011 14:00
LZS Solen Łaszew - KS Gal Gaz Galewice
:
23.10.2011 15:00
LGKS Charłupia Mała - LKS Piast Błaszki
:
23.10.2011 15:00
GLKS Strzelce Wielkie - MKS Jutrzenka Warta
:
22.10.2011 15:00
GLKS Warta Osjaków - MLKS Konopnica
:
23.10.2011 15:00
WKS Prosna Wieruszów - LZS Brąszewice
:
23.10.2011 15:00
LKS Kobierzycko - KS Victoria Skomlin
:
23.10.2011 15:00
KS Orkan BroWęg Buczek - LKS Czarni Rząśnia
:

13. kolejka - 29/30 października

30.10.2011 14:00
LZS Brąszewice - KS Orkan BroWęg Buczek
:
29.10.2011 14:00
MLKS Konopnica - WKS Prosna Wieruszów
:
30.10.2011 14:00
MKS Jutrzenka Warta - GLKS Warta Osjaków
:
30.10.2011 14:00
LKS Piast Błaszki - GLKS Strzelce Wielkie
:
30.10.2011 14:00
KS Gal Gaz Galewice - LGKS Charłupia Mała
:
30.10.2011 14:00
KS Warta II Działoszyn - LZS Solen Łaszew
:
30.10.2011 14:00
KS Victoria Skomlin - LKS Unia Sulmierzyce
:
30.10.2011 14:00
LKS Czarni Rząśnia - LKS Kobierzycko
:

14. kolejka - 5/6 listopada

05.11.2011 14:00
LKS Unia Sulmierzyce - LKS Czarni Rząśnia
:
06.11.2011 14:00
LZS Solen Łaszew - KS Victoria Skomlin
:
06.11.2011 14:00
LGKS Charłupia Mała - KS Warta II Działoszyn
:
06.11.2011 14:00
GLKS Strzelce Wielkie - KS Gal Gaz Galewice
:
05.11.2011 14:00
GLKS Warta Osjaków - LKS Piast Błaszki
:
06.11.2011 14:00
WKS Prosna Wieruszów - MKS Jutrzenka Warta
:
06.11.2011 14:00
LZS Brąszewice - MLKS Konopnica
:
06.11.2011 14:00
KS Orkan BroWęg Buczek - LKS Kobierzycko
:

15. kolejka - 11 listopada

11.11.2011 13:00
MLKS Konopnica - KS Orkan BroWęg Buczek
:
11.11.2011 13:00
MKS Jutrzenka Warta - LZS Brąszewice
:
11.11.2011 13:00
LKS Piast Błaszki - WKS Prosna Wieruszów
:
11.11.2011 13:00
KS Gal Gaz Galewice - GLKS Warta Osjaków
:
11.11.2011 13:00
KS Warta II Działoszyn - GLKS Strzelce Wielkie
:
11.11.2011 13:00
KS Victoria Skomlin - LGKS Charłupia Mała
:
11.11.2011 13:00
LKS Czarni Rząśnia - LZS Solen Łaszew
:
11.11.2011 13:00
LKS Kobierzycko - LKS Unia Sulmierzyce
:

Kajakiem po Warcie....
Studiuj w Zduńskiej Woli!
Fotogaleria
Obsada sędziowska
Strzelcy bramek
Byłeś na meczu?

725-590-477
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Partner Główny
Partnerzy










Znajdź nas na Facebooku

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie