O stronie · Regulamin serwisu · Program partnerski · Reklama · Redakcja · Kontakt Lipiec 23 2017 18:36:16
Menu 2011/2012
Ostatnio online
markzelezny142 weeks
wasio158 weeks
natiole180 weeks
Gevekeery213 weeks
administrator228 weeks
gregor380300 weeks
zicoo300 weeks
zbyszek6302 weeks
Eagle302 weeks
ostry16302 weeks
Śmieszne prezenty

Zduńska Wola
ul. Łaska 3

Pon - Pt : 1000 - 1800
Sob : 1000 - 1400


Runda Jesienna - Klasa A grupa I 2011/2012
1. kolejka - 13/14 sierpnia

14.08.2011 11:00
LKS Masłowice - KS Sparta Mokrsko
2:0
13.08.2011 17:00
LKS Start Łubnice - GKS Siemkowice
2:1
13.08.2011 17:30
LKS Osiek - LZS Młynisko
3:0
13.08.2011 17:00
LKS Piast Ruda - CHKS Chotów
2:4
14.08.2011 17:00
LKS Orzeł Galewice - LZS Wydrzyn
3:1
14.08.2011 16:00
LKS Kiełczygłów - LKS Jaga Lututów
4:3
13.08.2011 17:00
KKS Kurów - LKS Baszta Bolesławiec
8:2
14.08.2011 15:00
LKS Wierzchlas - GLKS Biała
1:0

2. kolejka - 21 sierpnia

21.08.2011 11:00
LKS Masłowice - LKS Start Łubnice
0:3
21.08.2011 16:00
LKS Baszta Bolesławiec - LKS Wierzchlas
1:5
21.08.2011 17:00
LKS Jaga Lututów - KKS Kurów
2:5
21.08.2011 14:00
LZS Wydrzyn - LKS Kiełczygłów
6:2
21.08.2011 16:00
CHKS Chotów - LKS Orzeł Galewice
9:1
21.08.2011 16:00
LZS Młynisko - LKS Piast Ruda
2:5
21.08.2011 16:00
GKS Siemkowice - LKS Osiek
1:1
21.08.2011 17:00
KS Sparta Mokrsko - GLKS Biała
2:1

3. kolejka - 27/28 sierpnia

28.08.2011 15:00
LKS Start Łubnice - KS Sparta Mokrsko
1:0
27.08.2011 17:30
LKS Osiek - LKS Masłowice
8:2
27.08.2011 17:00
LKS Piast Ruda - GKS Siemkowice
2:3
28.08.2011 16:00
LKS Orzeł Galewice - LZS Młynisko
1:5
27.08.2011 17:00
LKS Kiełczygłów - CHKS Chotów
3:3
28.08.2011 15:00
KKS Kurów - LZS Wydrzyn
5:0
28.08.2011 15:00
LKS Wierzchlas - LKS Jaga Lututów
4:3
28.08.2011 14:00
GLKS Biała - LKS Baszta Bolesławiec
0:1

4. kolejka - 31 sierpnia

31.08.2011 17:30
LKS Masłowice - LKS Piast Ruda
4:1
31.08.2011 17:00
LKS Start Łubnice - LKS Osiek
2:2
31.08.2011 17:00
LKS Jaga Lututów - GLKS Biała
2:3
31.08.2011 18:00
LZS Wydrzyn - LKS Wierzchlas
6:3
31.08.2011 16:00
CHKS Chotów - KKS Kurów
1:2
31.08.2011 17:00
LZS Młynisko - LKS Kiełczygłów
0:0
31.08.2011 17:00
GKS Siemkowice - LKS Orzeł Galewice
(goście nie dojechali)
3:0(v)
31.08.2011 17:30
KS Sparta Mokrsko - LKS Baszta Bolesławiec
3:0

5. kolejka - 3/4 września

03.09.2011 15:00
LKS Osiek - KS Sparta Mokrsko
5:0
03.09.2011 17:00
LKS Piast Ruda - LKS Start Łubnice
2:5
03.09.2011 16:00
LKS Orzeł Galewice - LKS Masłowice
1:9
04.09.2011 16:00
LKS Kiełczygłów - GKS Siemkowice
0:0
04.09.2011 15:00
KKS Kurów - LZS Młynisko
7:2
04.09.2011 15:00
LKS Wierzchlas - CHKS Chotów
1:1
04.09.2011 14:00
GLKS Biała - LZS Wydrzyn
1:2
04.09.2011 16:00
LKS Baszta Bolesławiec - LKS Jaga Lututów
(na boisku 2:3, wynik zweryfikowany jako walkower 3:0
dla gospodarzy z powodu gry nieuprawnionego
zawodnika w drużynie gości)
3:0(v)

6. kolejka - 10/11 września

11.09.2011 11:00
LKS Masłowice - LKS Kiełczygłów
4:2
11.09.2011 17:00
LKS Start Łubnice - LKS Orzeł Galewice
3:0
10.09.2011 16:30
LKS Osiek - LKS Piast Ruda
3:2
10.09.2011 18:00
LZS Wydrzyn - LKS Baszta Bolesławiec
5:1
11.09.2011 16:00
CHKS Chotów - GLKS Biała
0:2
11.09.2011 17:00
LZS Młynisko - LKS Wierzchlas
3:2
11.09.2011 15:00
GKS Siemkowice - KKS Kurów
1:3
11.09.2011 17:00
KS Sparta Mokrsko - LKS Jaga Lututów
2:3

7. kolejka - 17/18 września

17.09.2011 17:00
LKS Piast Ruda - KS Sparta Mokrsko
3:2
18.09.2011 15:30
LKS Orzeł Galewice - LKS Osiek
0:4
18.09.2011 16:00
LKS Kiełczygłów - LKS Start Łubnice
1:2
18.09.2011 16:00
KKS Kurów - LKS Masłowice
2:7
18.09.2011 15:00
LKS Wierzchlas - GKS Siemkowice
3:1
18.09.2011 14:00
GLKS Biała - LZS Młynisko
2:2
18.09.2011 16:00
LKS Baszta Bolesławiec - CHKS Chotów
1:1
18.09.2011 16:00
LKS Jaga Lututów - LZS Wydrzyn
0:1

8. kolejka - 24/25 września

25.09.2011 15:00
LKS Masłowice - LKS Wierzchlas
1:1
25.09.2011 17:00
LKS Start Łubnice - KKS Kurów
1:11
24.09.2011 16:00
LKS Osiek - LKS Kiełczygłów
2:1
24.09.2011 16:00
LKS Piast Ruda - LKS Orzeł Galewice
3:1
25.09.2011 16:00
CHKS Chotów - LKS Jaga Lututów
2:0
25.09.2011 17:00
LZS Młynisko - LKS Baszta Bolesławiec
2:2
25.09.2011 15:00
GKS Siemkowice - GLKS Biała
1:3
24.09.2011 16:30
KS Sparta Mokrsko - LZS Wydrzyn
3:6

9. kolejka - 1/2 października

02.10.2011 15:00
LKS Orzeł Galewice - KS Sparta Mokrsko
:
01.10.2011 16:00
LKS Kiełczygłów - LKS Piast Ruda
:
02.10.2011 15:00
KKS Kurów - LKS Osiek
:
02.10.2011 15:00
LKS Wierzchlas - LKS Start Łubnice
:
02.10.2011 14:00
GLKS Biała - LKS Masłowice
:
02.10.2011 15:00
LKS Baszta Bolesławiec - GKS Siemkowice
:
02.10.2011 16:00
LKS Jaga Lututów - LZS Młynisko
:
02.10.2011 13:00
LZS Wydrzyn - CHKS Chotów
:

10. kolejka - 8/9 października

09.10.2011 16:00
LKS Masłowice - LKS Baszta Bolesławiec
:
09.10.2011 15:00
LKS Start Łubnice - GLKS Biała
:
08.10.2011 15:00
LKS Osiek - LKS Wierzchlas
:
08.10.2011 15:30
LKS Piast Ruda - KKS Kurów
:
09.10.2011 15:00
LKS Orzeł Galewice - LKS Kiełczygłów
:
09.10.2011 16:00
LZS Młynisko - LZS Wydrzyn
:
09.10.2011 15:00
GKS Siemkowice - LKS Jaga Lututów
:
08.10.2011 16:30
KS Sparta Mokrsko - CHKS Chotów
:

11. kolejka - 16 października

16.10.2011 15:00
LKS Kiełczygłów - KS Sparta Mokrsko
:
16.10.2011 15:00
KKS Kurów - LKS Orzeł Galewice
:
16.10.2011 15:00
LKS Wierzchlas - LKS Piast Ruda
:
16.10.2011 14:00
GLKS Biała - LKS Osiek
:
16.10.2011 15:00
LKS Baszta Bolesławiec - LKS Start Łubnice
:
16.10.2011 15:30
LKS Jaga Lututów - LKS Masłowice
:
16.10.2011 13:00
LZS Wydrzyn - GKS Siemkowice
:
16.10.2011 16:00
CHKS Chotów - LZS Młynisko
:

12. kolejka - 22/23 października

22.10.2011 15:00
LKS Masłowice - LZS Wydrzyn
:
23.10.2011 15:00
LKS Start Łubnice - LKS Jaga Lututów
:
22.10.2011 15:00
LKS Osiek - LKS Baszta Bolesławiec
:
22.10.2011 15:00
LKS Piast Ruda - GLKS Biała
:
23.10.2011 15:00
LKS Orzeł Galewice - LKS Wierzchlas
:
22.10.2011 15:00
LKS Kiełczygłów - KKS Kurów
:
23.10.2011 14:00
GKS Siemkowice - CHKS Chotów
:
22.10.2011 15:00
KS Sparta Mokrsko - LZS Młynisko
:

13. kolejka - 30 października

30.10.2011 14:00
KKS Kurów - KS Sparta Mokrsko
:
30.10.2011 14:00
LKS Wierzchlas - LKS Kiełczygłów
:
30.10.2011 14:00
GLKS Biała - LKS Orzeł Galewice
:
30.10.2011 14:00
LKS Baszta Bolesławiec - LKS Piast Ruda
:
30.10.2011 14:00
LKS Jaga Lututów - LKS Osiek
:
30.10.2011 13:00
LZS Wydrzyn - LKS Start Łubnice
:
30.10.2011 14:00
CHKS Chotów - LKS Masłowice
:
30.10.2011 14:00
LZS Młynisko - GKS Siemkowice
:

14. kolejka - 5/6 listopada

06.11.2011 14:00
LKS Masłowice - LZS Młynisko
:
06.11.2011 14:00
LKS Start Łubnice - CHKS Chotów
:
05.11.2011 14:00
LKS Osiek - LZS Wydrzyn
:
05.11.2011 14:00
LKS Piast Ruda - LKS Jaga Lututów
:
06.11.2011 14:00
LKS Orzeł Galewice - LKS Baszta Bolesławiec
:
06.11.2011 14:00
LKS Kiełczygłów - GLKS Biała
:
06.11.2011 14:00
KKS Kurów - LKS Wierzchlas
:
06.11.2011 14:00
KS Sparta Mokrsko - GKS Siemkowice
:

15. kolejka - 11 listopada

11.11.2011 13:00
LKS Wierzchlas - KS Sparta Mokrsko
:
11.11.2011 13:00
GLKS Biała - KKS Kurów
:
11.11.2011 13:00
LKS Baszta Bolesławiec - LKS Kiełczygłów
:
11.11.2011 13:00
LKS Jaga Lututów - LKS Orzeł Galewice
:
11.11.2011 13:00
LZS Wydrzyn - LKS Piast Ruda
:
11.11.2011 13:00
CHKS Chotów - LKS Osiek
:
11.11.2011 13:00
LZS Młynisko - LKS Start Łubnice
:
11.11.2011 13:00
GKS Siemkowice - LKS Masłowice
:

Kajakiem po Warcie....
Studiuj w Zduńskiej Woli!
Fotogaleria
Obsada sędziowska
Strzelcy bramek
Byłeś na meczu?

725-590-477
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Partner Główny
Partnerzy










Znajdź nas na Facebooku

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie