O stronie · Regulamin serwisu · Program partnerski · Reklama · Redakcja · Kontakt Listopad 18 2017 01:50:31
Menu 2011/2012
Ostatnio online
markzelezny159 weeks
wasio175 weeks
natiole197 weeks
Gevekeery230 weeks
administrator245 weeks
gregor380317 weeks
zicoo317 weeks
zbyszek6318 weeks
Eagle318 weeks
ostry16319 weeks
Śmieszne prezenty

Zduńska Wola
ul. Łaska 3

Pon - Pt : 1000 - 1800
Sob : 1000 - 1400


Runda Jesienna - Klasa A grupa II 2011/2012
1. kolejka - 14/15 sierpnia

14.08.2011 17:00
KS Chojne - MULKS Łask
1:2
14.08.2011 16:00
WKS Rokitnica - LKS Tubądzin
3:1
14.08.2011 17:00
LKS Paprotnia - GKS Widavia Widawa
1:5
15.08.2011 17:00
LZS Rębieskie - RKS Rychłocice
3:2
14.08.2011 17:00
KS Złoczevia Złoczew - GLKS Błyskawica Klonowa
3:0
14.08.2011 14:00
TS Gruszczyce - UKS Ustków
3:3
14.08.2011 15:00
KS Warta II Sieradz - LKS Victoria Szadek
8:0
14.08.2011 17:00
KS Orkan II BroWęg Buczek - KKS Olimpia Zduńska Wola
3:2

2. kolejka - 20/21 sierpnia

21.08.2011 17:00
KS Chojne - WKS Rokitnica
1:1
20.08.2011 17:00
LKS Victoria Szadek - KS Orkan II BroWęg Buczek
5:0
21.08.2011 15:00
UKS Ustków - KS Warta II Sieradz
1:5
21.08.2011 17:00
GLKS Błyskawica Klonowa - TS Gruszczyce
6:3
21.08.2011 15:00
RKS Rychłocice - KS Złoczevia Złoczew
1:2
21.08.2011 16:00
GKS Widavia Widawa - LZS Rębieskie
6:0
21.08.2011 15:00
LKS Tubądzin - LKS Paprotnia
3:1
20.08.2011 17:00
MULKS Łask - KKS Olimpia Zduńska Wola
6:0

3. kolejka - 28 sierpnia

28.08.2011 16:00
WKS Rokitnica - MULKS Łask
2:0
28.08.2011 17:00
LKS Paprotnia - KS Chojne
2:5
28.08.2011 16:00
LZS Rębieskie - LKS Tubądzin
2:1
28.08.2011 17:00
KS Złoczevia Złoczew - GKS Widavia Widawa
1:2
28.08.2011 14:00
TS Gruszczyce - RKS Rychłocice
2:3
07.09.2011 17:00
KS Warta II Sieradz - GLKS Błyskawica Klonowa
4:3
28.08.2011 16:00
KS Orkan II BroWęg Buczek - UKS Ustków
1:2
28.08.2011 16:00
KKS Olimpia Zduńska Wola - LKS Victoria Szadek
0:5

4. kolejka - 31 sierpnia

07.09.2011 17:00
KS Chojne - LZS Rębieskie
1:1
31.08.2011 17:00
WKS Rokitnica - LKS Paprotnia
2:2
31.08.2011 18:00
UKS Ustków - KKS Olimpia Zduńska Wola
4:2
31.08.2011 17:00
GLKS Błyskawica Klonowa - KS Orkan II BroWęg Buczek
0:1
31.08.2011 17:00
RKS Rychłocice - KS Warta II Sieradz
1:7
31.08.2011 18:00
GKS Widavia Widawa - TS Gruszczyce
7:0
31.08.2011 18:00
LKS Tubądzin - KS Złoczevia Złoczew
0:5
31.08.2011 17:00
MULKS Łask - LKS Victoria Szadek
0:2

5. kolejka - 3/4 września

14.09.2011 16:30
LKS Paprotnia - MULKS Łask
0:3
04.09.2011 15:00
LZS Rębieskie - WKS Rokitnica
1:1
04.09.2011 16:00
KS Złoczevia Złoczew - KS Chojne
4:0
04.09.2011 14:00
TS Gruszczyce - LKS Tubądzin
5:3
04.09.2011 15:00
KS Warta II Sieradz - GKS Widavia Widawa
7:2
04.09.2011 16:00
KS Orkan II BroWęg Buczek - RKS Rychłocice
2:3
04.09.2011 16:00
KKS Olimpia Zduńska Wola - GLKS Błyskawica Klonowa
3:4
03.09.2011 17:00
LKS Victoria Szadek - UKS Ustków
3:1

6. kolejka - 10/11 września

11.09.2011 16:00
KS Chojne - TS Gruszczyce
2:0
11.09.2011 16:00
WKS Rokitnica - KS Złoczevia Złoczew
3:5
11.09.2011 16:00
LKS Paprotnia - LZS Rębieskie
3:3
11.09.2011 17:00
GLKS Błyskawica Klonowa - LKS Victoria Szadek
3:2
11.09.2011 15:00
RKS Rychłocice - KKS Olimpia Zduńska Wola
1:2
11.09.2011 16:00
GKS Widavia Widawa - KS Orkan II BroWęg Buczek
8:2
11.09.2011 15:00
LKS Tubądzin - KS Warta II Sieradz
2:9
10.09.2011 16:00
MULKS Łask - UKS Ustków
7:0

7. kolejka - 17/18 września

18.09.2011 15:00
LZS Rębieskie - MULKS Łask
0:8
18.09.2011 16:00
KS Złoczevia Złoczew - LKS Paprotnia
4:3
18.09.2011 14:00
TS Gruszczyce - WKS Rokitnica
4:2
18.09.2011 15:00
KS Warta II Sieradz - KS Chojne
8:2
18.09.2011 16:00
KS Orkan II BroWęg Buczek - LKS Tubądzin
0:3
18.09.2011 16:00
KKS Olimpia Zduńska Wola - GKS Widavia Widawa
0:1
17.09.2011 16:00
LKS Victoria Szadek - RKS Rychłocice
8:0
18.09.2011 15:00
UKS Ustków - GLKS Błyskawica Klonowa
2:4

8. kolejka - 24/25 września

25.09.2011 16:00
KS Chojne - KS Orkan II BroWęg Buczek
3:1
25.09.2011 16:00
WKS Rokitnica - KS Warta II Sieradz
1:4
25.09.2011 16:00
LKS Paprotnia - TS Gruszczyce
4:1
25.09.2011 15:00
LZS Rębieskie - KS Złoczevia Złoczew
1:5
25.09.2011 15:00
RKS Rychłocice - UKS Ustków
4:2
25.09.2011 16:00
GKS Widavia Widawa - LKS Victoria Szadek
3:0
25.09.2011 15:00
LKS Tubądzin - KKS Olimpia Zduńska Wola
0:2
24.09.2011 16:00
MULKS Łask - GLKS Błyskawica Klonowa
3:0

9. kolejka - 1/2 października

02.10.2011 15:00
KS Złoczevia Złoczew - MULKS Łask
:
02.10.2011 14:00
TS Gruszczyce - LZS Rębieskie
:
02.10.2011 15:00
KS Warta II Sieradz - LKS Paprotnia
:
02.10.2011 16:00
KS Orkan II BroWęg Buczek - WKS Rokitnica
:
02.10.2011 16:00
KKS Olimpia Zduńska Wola - KS Chojne
:
01.10.2011 16:00
LKS Victoria Szadek - LKS Tubądzin
:
02.10.2011 15:00
UKS Ustków - GKS Widavia Widawa
:
02.10.2011 16:00
GLKS Błyskawica Klonowa - RKS Rychłocice
:

10. kolejka - 8/9 października

09.10.2011 16:00
KS Chojne - LKS Victoria Szadek
:
09.10.2011 16:00
WKS Rokitnica - KKS Olimpia Zduńska Wola
:
09.10.2011 15:00
LKS Paprotnia - KS Orkan II BroWęg Buczek
:
09.10.2011 15:00
LZS Rębieskie - KS Warta II Sieradz
:
09.10.2011 15:00
KS Złoczevia Złoczew - TS Gruszczyce
:
09.10.2011 16:00
GKS Widavia Widawa - GLKS Błyskawica Klonowa
:
09.10.2011 15:00
LKS Tubądzin - UKS Ustków
:
08.10.2011 15:00
MULKS Łask - RKS Rychłocice
:

11. kolejka - 15/16 października

16.10.2011 14:00
TS Gruszczyce - MULKS Łask
:
16.10.2011 15:00
KS Warta II Sieradz - KS Złoczevia Złoczew
:
16.10.2011 15:00
KS Orkan II BroWęg Buczek - LZS Rębieskie
:
16.10.2011 16:00
KKS Olimpia Zduńska Wola - LKS Paprotnia
:
15.10.2011 16:00
LKS Victoria Szadek - WKS Rokitnica
:
16.10.2011 16:00
UKS Ustków - KS Chojne
:
16.10.2011 16:00
GLKS Błyskawica Klonowa - LKS Tubądzin
:
16.10.2011 16:00
RKS Rychłocice - GKS Widavia Widawa
:

12. kolejka - 22/23 października

23.10.2011 15:00
KS Chojne - GLKS Błyskawica Klonowa
:
23.10.2011 15:00
WKS Rokitnica - UKS Ustków
:
23.10.2011 15:00
LKS Paprotnia - LKS Victoria Szadek
:
23.10.2011 15:00
LZS Rębieskie - KKS Olimpia Zduńska Wola
:
23.10.2011 14:00
KS Złoczewia Złoczew - KS Orkan II BroWęg Buczek
:
23.10.2011 14:00
TS Gruszczyce - KS Warta II Sieradz
:
23.10.2011 15:00
LKS Tubądzin - RKS Rychłocice
:
22.10.2011 15:00
MULKS Łask - GKS Widavia Widawa
:

13. kolejka - 30 października

30.10.2011 14:00
KS Warta II Sieradz - MULKS Łask
:
30.10.2011 14:00
KS Orkan II BroWęg Buczek - TS Gruszczyce
:
30.10.2011 14:00
KKS Olimpia Zduńska Wola - KS Złoczevia Złoczew
:
30.10.2011 14:00
LKS Victoria Szadek - LZS Rębieskie
:
30.10.2011 14:00
UKS Ustków - LKS Paprotnia
:
30.10.2011 14:00
GLKS Błyskawica Klonowa - WKS Rokitnica
:
30.10.2011 14:00
RKS Rychłocice - KS Chojne
:
30.10.2011 14:00
GKS Widavia Widawa - LKS Tubądzin
:

14. kolejka - 6 listopada

06.11.2011 14:00
KS Chojne - GKS Widavia Widawa
:
06.11.2011 14:00
WKS Rokitnica - RKS Rychłocice
:
06.11.2011 14:00
LKS Paprotnia - GLKS Błyskawica Klonowa
:
06.11.2011 14:00
LZS Rębieskie - UKS Ustków
:
06.11.2011 14:00
KS Złoczevia Złoczew - LKS Victoria Szadek
:
06.11.2011 14:00
TS Gruszczyce - KKS Olimpia Zduńska Wola
:
06.11.2011 14:00
KS Warta II Sieradz - KS Orkan II BroWęg Buczek
:
06.11.2011 13:00
MULKS Łask - LKS Tubądzin
:

15. kolejka - 11 listopada

11.11.2011 13:00
KS Orkan II BroWęg Buczek - MULKS Łask
:
11.11.2011 13:00
KKS Olimpia Zduńska Wola - KS Warta II Sieradz
:
11.11.2011 13:00
LKS Victoria Szadek - TS Gruszczyce
:
11.11.2011 13:00
UKS Ustków - KS Złoczevia Złoczew
:
11.11.2011 13:00
GLKS Błyskawica Klonowa - LZS Rębieskie
:
11.11.2011 13:00
RKS Rychłocice - LKS Paprotnia
:
11.11.2011 13:00
GKS Widavia Widawa - WKS Rokitnica
:
11.11.2011 13:00
LKS Tubądzin - KS Chojne
:

Kajakiem po Warcie....
Studiuj w Zduńskiej Woli!
Fotogaleria
Obsada sędziowska
Strzelcy bramek
Byłeś na meczu?

725-590-477
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Partner Główny
Partnerzy










Znajdź nas na Facebooku

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie