O stronie · Regulamin serwisu · Program partnerski · Reklama · Redakcja · Kontakt Listopad 18 2017 01:38:35
Menu 2011/2012
Ostatnio online
markzelezny159 weeks
wasio175 weeks
natiole197 weeks
Gevekeery230 weeks
administrator245 weeks
gregor380317 weeks
zicoo317 weeks
zbyszek6318 weeks
Eagle318 weeks
ostry16319 weeks
Śmieszne prezenty

Zduńska Wola
ul. Łaska 3

Pon - Pt : 1000 - 1800
Sob : 1000 - 1400


Runda Jesienna - Klasa B grupa IV 2011/2012
1. kolejka - 27/28 sierpnia

28.08.2011 16:00
LKS Socha - LKS Płomień Dzigorzew
0:6
28.08.2011 11:00
KS Wągłczew - KS Iskra Stolec
1:7
28.08.2011 16:00
LKS Pyszków - UMKS Ostrovia Ostrówek
3:2
28.08.2011 11:00
LZS Kamienna - LKS Słomków
1:8
27.08.2011 18:00
LKS Zapole - LKS Kalinowa
1:9

2. kolejka - 4 września

04.09.2011 16:00
LKS Socha - KS Wągłczew
3:2
04.09.2011 11:00
LKS Słomków - LKS Zapole
4:0
04.09.2011 17:00
UMKS Ostrovia Ostrówek - LZS Kamienna
7:1
04.09.2011 15:00
KS Iskra Stolec - LKS Pyszków
1:4
04.09.2011 16:00
LKS Płomień Dzigorzew - LKS Kalinowa
3:1

3. kolejka - 10/11 września

11.09.2011 11:00
KS Wągłczew - LKS Płomień Dzigorzew
0:6
11.09.2011 16:00
LKS Pyszków - LKS Socha
4:1
11.09.2011 16:00
LZS Kamienna - KS Iskra Stolec
2:2
10.09.2011 17:00
LKS Zapole - UMKS Ostrovia Ostrówek
1:6
11.09.2011 16:00
LKS Kalinowa - LKS Słomków
1:2

4. kolejka - 18 września

18.09.2011 16:00
LKS Socha - LZS Kamienna
8:2
18.09.2011 11:00
KS Wągłczew - LKS Pyszków
2:3
18.09.2011 16:00
UMKS Ostrovia Ostrówek - LKS Kalinowa
4:1
18.09.2011 15:00
KS Iskra Stolec - LKS Zapole
7:1
18.09.2011 16:00
LKS Płomień Dzigorzew - LKS Słomków
7:1

5. kolejka - 24/25 września

25.09.2011 16:00
LKS Pyszków - LKS Płomień Dzigorzew
1:1
25.09.2011 16:00
LZS Kamienna - KS Wągłczew
0:6
24.09.2011 16:00
LKS Zapole - LKS Socha
5:1
25.09.2011 16:00
LKS Kalinowa - KS Iskra Stolec
2:2
25.09.2011 11:00
LKS Słomków - UMKS Ostrovia Ostrówek
3:1

6. kolejka - 2 października

02.10.2011 16:00
LKS Socha - LKS Kalinowa
:
02.10.2011 11:00
KS Wągłczew - LKS Zapole
:
02.10.2011 16:00
LKS Pyszków - LZS Kamienna
:
02.10.2011 15:00
KS Iskra Stolec - LKS Słomków
:
02.10.2011 15:00
LKS Płomień Dzigorzew - UMKS Ostrovia Ostrówek
:

7. kolejka - 8/9 października

09.10.2011 16:00
LZS Kamienna - LKS Płomień Dzigorzew
:
08.10.2011 16:00
LKS Zapole - LKS Pyszków
:
09.10.2011 15:00
LKS Kalinowa - KS Wągłczew
:
09.10.2011 11:00
LKS Słomków - LKS Socha
:
09.10.2011 15:00
UMKS Ostrovia Ostrówek - KS Iskra Stolec
:

8. kolejka - 16 października

16.10.2011 16:00
LKS Socha - UMKS Ostrovia Ostrówek
:
16.10.2011 11:00
KS Wągłczew - LKS Słomków
:
16.10.2011 16:00
LKS Pyszków - LKS Kalinowa
:
16.10.2011 16:00
LZS Kamienna - LKS Zapole
:
16.10.2011 15:00
LKS Płomień Dzigorzew - KS Iskra Stolec
:

9. kolejka - 22/23 października

22.10.2011 15:00
LKS Zapole - LKS Płomień Dzigorzew
:
23.10.2011 15:00
LKS Kalinowa - LZS Kamienna
:
23.10.2011 11:00
LKS Słomków - LKS Pyszków
:
23.10.2011 14:00
UMKS Ostrovia Ostrówek - KS Wągłczew
:
23.10.2011 15:00
KS Iskra Stolec - LKS Socha
:

Kajakiem po Warcie....
Studiuj w Zduńskiej Woli!
Fotogaleria
Obsada sędziowska
Strzelcy bramek
Byłeś na meczu?

725-590-477
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Partner Główny
Partnerzy










Znajdź nas na Facebooku

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie