O stronie · Regulamin serwisu · Program partnerski · Reklama · Redakcja · Kontakt Lipiec 23 2017 18:40:01
Menu 2011/2012
Ostatnio online
markzelezny142 weeks
wasio158 weeks
natiole180 weeks
Gevekeery213 weeks
administrator228 weeks
gregor380300 weeks
zicoo300 weeks
zbyszek6302 weeks
Eagle302 weeks
ostry16302 weeks
Śmieszne prezenty

Zduńska Wola
ul. Łaska 3

Pon - Pt : 1000 - 1800
Sob : 1000 - 1400


Runda Jesienna - Klasa okręgowa juniorów młodszych i starszych 2011/2012
1. kolejka - 10/11 września

11.09.2011 11:00
LKS Piast Błaszki - WKS Prosna Wieruszów
0:1
10.09.2011 11:00
MKS Zduńska Wola - LKS Zawisza Pajęczno
3:1
10.09.2011 11:00
GLKS Strzelce Wielkie - UKS Sokół Goszczanów
1:5
10.09.2011 11:00
KS Warta Sieradz - MKS Jutrzenka Warta
1:1
10.09.2011 14:30
KS Złoczevia Złoczew - KS Chojne
2:0
11.09.2011 11:00
WKS Wieluń - KS Gal Gaz Galewice
1:2

2. kolejka - 15 września

15.09.2011 16:00
LKS Piast Błaszki - MKS Zduńska Wola
0:5
15.09.2011 16:00
KS Chojne - WKS Wieluń
0:0
15.09.2011 16:00
MKS Jutrzenka Warta - KS Złoczevia Złoczew
3:2
15.09.2011 16:00
UKS Sokół Goszczanów - KS Warta Sieradz
2:2
15.09.2011 16:00
LKS Zawisza Pajęczno - GLKS Strzelce Wielkie
0:0
15.09.2011 16:00
WKS Prosna Wieruszów - KS Gal Gaz Galewice
0:3

3. kolejka - 17 września

17.09.2011 11:00
MKS Zduńska Wola - WKS Prosna Wieruszów
7:0
17.09.2011 11:00
GLKS Strzelce Wielkie - LKS Piast Błaszki
4:0
17.09.2011 15:00
KS Warta Sieradz - LKS Zawisza Pajęczno
2:1
17.09.2011 14:30
KS Złoczevia Złoczew - UKS Sokół Goszczanów
4:1
17.09.2011 13:30
WKS Wieluń - MKS Jutrzenka Warta
2:2
17.09.2011 11:00
KS Gal Gaz Galewice - KS Chojne
6:3

4. kolejka - 21 września

21.09.2011 16:00
LKS Piast Błaszki - KS Warta Sieradz
0:7
21.09.2011 16:00
MKS Zduńska Wola - GLKS Strzelce Wielkie
4:1
21.09.2011 16:00
MKS Jutrzenka Warta - KS Gal Gaz Galewice
1:1
21.09.2011 16:00
UKS Sokół Goszczanów - WKS Wieluń
7:1
21.09.2011 16:00
LKS Zawisza Pajęczno - KS Złoczevia Złoczew
2:1
21.09.2011 16:00
WKS Prosna Wieruszów - KS Chojne
1:0

5. kolejka - 24 września

24.09.2011 11:00
GLKS Strzelce Wielkie - WKS Prosna Wieruszów
2:3
24.09.2011 13:00
KS Warta Sieradz - MKS Zduńska Wola
2:8
24.09.2011 14:30
KS Złoczevia Złoczew - LKS Piast Błaszki
3:1
24.09.2011 11:00
WKS Wieluń - LKS Zawisza Pajęczno
0:5
24.09.2011 11:00
KS Gal Gaz Galewice - UKS Sokół Goszczanów
2:3
24.09.2011 11:00
KS Chojne - MKS Jutrzenka Warta
1:1

6. kolejka - 1/2 października

01.10.2011 11:00
LKS Piast Błaszki - WKS Wieluń
:
01.10.2011 11:00
MKS Zduńska Wola - KS Złoczevia Złoczew
:
01.10.2011 11:00
GLKS Strzelce Wielkie - KS Warta Sieradz
:
01.10.2011 11:00
UKS Sokół Goszczanów - KS Chojne
:
02.10.2011 11:00
LKS Zawisza Pajęczno - KS Gal Gaz Galewice
:
01.10.2011 13:00
WKS Prosna Wieruszów - MKS Jutrzenka Warta
:

7. kolejka - 8 października

08.10.2011 11:00
KS Warta Sieradz - WKS Prosna Wieruszów
:
08.10.2011 14:30
KS Złoczevia Złoczew - GLKS Strzelce Wielkie
:
08.10.2011 11:00
WKS Wieluń - MKS Zduńska Wola
:
08.10.2011 11:00
KS Gal Gaz Galewice - LKS Piast Błaszki
:
08.10.2011 11:00
KS Chojne - LKS Zawisza Pajęczno
:
08.10.2011 13:00
MKS Jutrzenka Warta - UKS Sokół Goszczanów
:

8. kolejka - 15/16 października

15.10.2011 11:00
LKS Piast Błaszki - KS Chojne
:
15.10.2011 11:00
MKS Zduńska Wola - KS Gal Gaz Galewice
:
15.10.2011 11:00
GLKS Strzelce Wielkie - WKS Wieluń
:
15.10.2011 13:00
KS Warta Sieradz - KS Złoczevia Złoczew
:
16.10.2011 11:00
LKS Zawisza Pajęczno - MKS Jutrzenka Warta
:
15.10.2011 11:00
WKS Prosna Wieruszów - UKS Sokół Goszczanów
:

9. kolejka - 22 października

22.10.2011 14:30
KS Złoczevia Złoczew - WKS Prosna Wieruszów
:
22.10.2011 11:00
WKS Wieluń - KS Warta Sieradz
:
22.10.2011 11:00
KS Gal Gaz Galewice - GLKS Strzelce Wielkie
:
22.10.2011 11:00
KS Chojne - MKS Zduńska Wola
:
22.10.2011 13:00
MKS Jutrzenka Warta - LKS Piast Błaszki
:
22.10.2011 11:00
UKS Sokół Goszczanów - LKS Zawisza Pajęczno
:

10. kolejka - 29 października

29.10.2011 13:00
LKS Piast Błaszki - UKS Sokół Goszczanów
:
29.10.2011 11:00
MKS Zduńska Wola - MKS Jutrzenka Warta
:
29.10.2011 11:00
GLKS Strzelce Wielkie - KS Chojne
:
29.10.2011 13:00
KS Warta Sieradz - KS Gal Gaz Galewice
:
29.10.2011 14:30
KS Złoczevia Złoczew - WKS Wieluń
:
29.10.2011 13:00
WKS Prosna Wieruszów - LKS Zawisza Pajęczno
:

11. kolejka - 5/6 listopada

05.11.2011 11:00
WKS Wieluń - WKS Prosna Wieruszów
:
05.11.2011 11:00
KS Gal Gaz Galewice - KS Złoczevia Złoczew
:
05.11.2011 11:00
KS Chojne - KS Warta Sieradz
:
05.11.2011 11:00
MKS Jutrzenka Warta - GLKS Strzelce Wielkie
:
05.11.2011 11:00
UKS Sokół Goszczanów - MKS Zduńska Wola
:
06.11.2011 13:00
LKS Zawisza Pajęczno - LKS Piast Błaszki
:

Kajakiem po Warcie....
Studiuj w Zduńskiej Woli!
Fotogaleria
Obsada sędziowska
Strzelcy bramek
Byłeś na meczu?

725-590-477
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Partner Główny
Partnerzy










Znajdź nas na Facebooku

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie