O stronie · Regulamin serwisu · Program partnerski · Reklama · Redakcja · Kontakt Listopad 18 2017 01:40:17
Menu 2011/2012
Ostatnio online
markzelezny159 weeks
wasio175 weeks
natiole197 weeks
Gevekeery230 weeks
administrator245 weeks
gregor380317 weeks
zicoo317 weeks
zbyszek6318 weeks
Eagle318 weeks
ostry16319 weeks
Śmieszne prezenty

Zduńska Wola
ul. Łaska 3

Pon - Pt : 1000 - 1800
Sob : 1000 - 1400


Runda Jesienna - Klasa "Deyna" 2011/2012
1. kolejka - 10/11 września

pauza: LUKS Bałucz

10.09.2011 15:00
LZS Brąszewice - UKS Junior Warta
2:0
11.09.2011 11:00
LKS Kwiatkowice - LKS Kalinowa
6:1
10.09.2011 11:00
KS Victoria Skomlin - LKS Baszta Bolesławiec
0:10
10.09.2011 15:00
KS Mierzyce - GLKS Biała
2:1
10.09.2011 11:00
KS Warta Działoszyn - KS Warta Sieradz
0:5
10.09.2011 11:00
LKS Czarni Rząśnia - GKS Zapolice
3:2

2. kolejka - 13/14 września

pauza: GKS Zapolice
14.09.2011 17:00
LUKS Bałucz - LZS Brąszewice
5:0
13.09.2011 16:00
KS Warta Sieradz - LKS Czarni Rząśnia
6:0
14.09.2011 17:00
GLKS Biała - KS Warta Działoszyn
2:1
14.09.2011 16:00
LKS Baszta Bolesławiec - KS Mierzyce
3:1
14.09.2011 17:30
LKS Kalinowa - KS Victoria Skomlin
8:3
14.09.2011 14:00
UKS Junior Warta - LKS Kwiatkowice
9:0

3. kolejka - 17/18 września

pauza: LZS Brąszewice
18.09.2011 11:00
LKS Kwiatkowice - LUKS Bałucz
0:25
17.09.2011 11:00
KS Victoria Skomlin - UKS Junior Warta
2:3
17.09.2011 15:00
KS Mierzyce - LKS Kalinowa
3:2
17.09.2011 11:00
KS Warta Działoszyn - LKS Baszta Bolesławiec
2:2
17.09.2011 11:00
LKS Czarni Rząśnia - GLKS Biała
2:0
18.09.2011 16:00
GKS Zapolice - KS Warta Sieradz
0:6

4. kolejka - 21 września

pauza: KS Warta Sieradz
21.09.2011 16:00
LUKS Bałucz - KS Victoria Skomlin
22:0
21.09.2011 16:00
LZS Brąszewice - LKS Kwiatkowice
2:1
21.09.2011 16:00
GLKS Biała - GKS Zapolice
4:0
21.09.2011 16:00
LKS Baszta Bolesławiec - LKS Czarni Rząśnia
8:1
21.09.2011 16:00
LKS Kalinowa - KS Warta Działoszyn
2:5
21.09.2011 16:00
UKS Junior Warta - LZS Mierzyce
7:2

5. kolejka - 24 września

pauza: LKS Kwiatkowice
24.09.2011 11:00
KS Victoria Skomlin - LZS Brąszewice
1:3
24.09.2011 15:00
KS Mierzyce - LUKS Bałucz
0:5
24.09.2011 11:00
KS Warta Działoszyn - UKS Junior Warta
1:0
24.09.2011 11:00
LKS Czarni Rząśnia - LKS Kalinowa
3:2
24.09.2011 11:00
GKS Zapolice - LKS Baszta Bolesławiec
2:0
24.09.2011 11:00
KS Warta Sieradz - GLKS Biała
12:0

6. kolejka - 27 września

pauza: GLKS Biała
27.09.2011 16:00
LUKS Bałucz - KS Warta Działoszyn
6:0
27.09.2011 16:00
LZS Brąszewice - KS Mierzyce
3:4
27.09.2011 16:00
LKS Kwiatkowice - KS Victoria Skomlin
(goście nie dojechali)
3:0(v)
27.09.2011 16:00
LKS Baszta Bolesławiec - KS Warta Sieradz
3:3
29.09.2011 16:00
LKS Kalinowa - GKS Zapolice
:
27.09.2011 16:00
UKS Junior Warta - LKS Czarni Rząśnia
0:0

7. kolejka - 1/2 października

pauza: KS Victoria Skomlin
01.10.2011 13:00
KS Mierzyce - LKS Kwiatkowice
:
01.10.2011 11:00
KS Warta Działoszyn - LZS Brąszewice
:
01.10.2011 11:00
LKS Czarni Rząśnia - LUKS Bałucz
:
01.10.2011 11:00
GKS Zapolice - UKS Junior Warta
:
01.10.2011 11:00
KS Warta Sieradz - LKS Kalinowa
:
02.10.2011 11:00
GLKS Biała - LKS Baszta Bolesławiec
:

8. kolejka - 8/9 października

pauza: LKS Baszta Bolesławiec

09.10.2011 11:00
LUKS Bałucz - GKS Zapolice
:
08.10.2011 15:00
LZS Brąszewice - LKS Czarni Rząśnia
:
09.10.2011 11:00
LKS Kwiatkowice - KS Warta Działoszyn
:
08.10.2011 11:00
KS Victoria Skomlin - KS Mierzyce
:
08.10.2011 11:00
LKS Kalinowa - GLKS Biała
:
08.10.2011 11:00
UKS Junior Warta - KS Warta Sieradz
:

9. kolejka - 15/16 października

pauza: KS Mierzyce
15.10.2011 11:00
KS Warta Działoszyn - KS Victoria Skomlin
:
15.10.2011 11:00
LKS Czarni Rząśnia - LKS Kwiatkowice
:
15.10.2011 11:00
GKS Zapolice - LZS Brąszewice
:
15.10.2011 11:00
KS Warta Sieradz - LUKS Bałucz
:
16.10.2011 11:00
GLKS Biała - UKS Junior Warta
:
15.10.2011 16:00
LKS Baszta Bolesławiec - LKS Kalinowa
:

10. kolejka - 22/23 października

pauza: LKS Kalinowa
23.10.2011 11:00
LUKS Bałucz - GLKS Biała
:
22.10.2011 15:00
LZS Brąszewice - KS Warta Sieradz
:
23.10.2011 11:00
LKS Kwiatkowice - GKS Zapolice
:
22.10.2011 11:00
KS Victoria Skomlin - LKS Czarni Rząśnia
:
22.10.2011 15:00
KS Mierzyce - KS Warta Działoszyn
:
22.10.2011 11:00
UKS Junior Warta - LKS Baszta Bolesławiec
:

11. kolejka - 29/30 października

pauza: KS Warta Działoszyn
29.10.2011 13:00
LKS Czarni Rząśnia - KS Mierzyce
:
29.10.2011 11:00
GKS Zapolice - KS Victoria Skomlin
:
29.10.2011 11:00
KS Warta Sieradz - LKS Kwiatkowice
:
30.10.2011 11:00
GLKS Biała - LZS Brąszewice
:
29.10.2011 15:00
LKS Baszta Bolesławiec - LUKS Bałucz
:
29.10.2011 11:00
LKS Kalinowa - UKS Junior Warta
:

12. kolejka - 5/6 listopada

pauza: UKS Junior Warta
06.11.2011 11:00
LUKS Bałucz - LKS Kalinowa
:
05.11.2011 13:00
LZS Brąszewice - LKS Baszta Bolesławiec
:
06.11.2011 11:00
LKS Kwiatkowice - GLKS Biała
:
05.11.2011 11:00
KS Victoria Skomlin - KS Warta Sieradz
:
05.11.2011 13:00
KS Mierzyce - GKS Zapolice
:
05.11.2011 11:00
KS Warta Działoszyn - LKS Czarni Rząśnia
:

13. kolejka - 11 listopada

pauza: LKS Czarni Rząśnia
11.11.2011 11:00
GKS Zapolice - KS Warta Działoszyn
:
11.11.2011 11:00
KS Warta Sieradz - KS Mierzyce
:
11.11.2011 11:00
GLKS Biała - KS Victoria Skomlin
:
11.11.2011 11:00
LKS Baszta Bolesławiec - LKS Kwiatkowice
:
11.11.2011 11:00
LKS Kalinowa - LZS Brąszewice
:
11.11.2011 10:30
UKS Junior Warta - LUKS Bałucz
:

Kajakiem po Warcie....
Studiuj w Zduńskiej Woli!
Fotogaleria
Obsada sędziowska
Strzelcy bramek
Byłeś na meczu?

725-590-477
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Partner Główny
Partnerzy










Znajdź nas na Facebooku

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie