O stronie · Regulamin serwisu · Program partnerski · Reklama · Redakcja · Kontakt Październik 24 2019 03:52:50
Menu 2011/2012
Ostatnio online
musisz33 5 weeks
czarnakawa 8 weeks
Debe87 weeks
markzelezny260 weeks
wasio275 weeks
natiole298 weeks
Gevekeery331 weeks
administrator346 weeks
gregor380418 weeks
zicoo418 weeks
Śmieszne prezenty

Zduńska Wola
ul. Łaska 3

Pon - Pt : 1000 - 1800
Sob : 1000 - 1400


Regulamin serwisu
Regulamin serwisu:

I. Podstawowe pojęcia

użytkownik – osoba zarejestrowana w serwisie posiadająca swój nick.

administrator – osoba odpowiedzialna za utrzymanie porządku w serwisie. Administrator pilnuje, aby wszystko było zgodne z regulaminem.

profil – czyli dane i własne ustawienia serwisu użytkownika. W profilu każdy użytkownik może podać dane dotyczące jego osoby oraz dokonać własnych, drobnych ustawień serwisu.

avatar – rysunek wyświetlany pod nickiem.

sygnatura (podpis) – tekst wyświetlany pod każdym komentarzem, który użytkownik może zdefiniować w swoim profilu.

PW (prywatna wiadomość) – wiadomość jaką można wysłać do dowolnego użytkownika za pośrednictwem serwisu.

komentarz – każda pojedyncza wypowiedź pod wybranym artykułem.

zbanowanie – czyli zablokowanie dostępu do serwisu danemu użytkownikowi. Ban może być przyznany na użytkownika lub jego IP, na pewien okres lub dożywotnio. Ban przyznawany jest za ewidentne lub notoryczne łamanie regulaminu.

II. Podstawowe informacje

1. Regionalny serwis piłkarski Sieradzki Futbol został utworzony w celu dostarczania wszystkim zainteresowanym osobom wyników z boisk piłkarskich okręgu sieradzkiego (od Klasy Okręgowej Seniorów do Klasy "B" oraz od Klasy Okręgowej Juniorów Starszych do Klasy "Górskiego"). Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne i dobrowolne.

2. Administracja serwisu podczas aktualizowania wyników spotkań i tworzenia tabel poszczególnych rozgrywek zastrzega sobie prawo do błędnego ich podania gdyż w momencie ich zamieszczania nie są one jeszcze zweryfikowane przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

3. Użytkownik korzystając z serwisu automatycznie deklaruje, iż zapoznał się z Regulaminem oraz zobowiązuje się do przestrzegania go.

4. Wszystkie zamieszczane komentarze są własnością ich autorów i to oni ponoszą odpowiedzialność za ich treść. Użytkownik ma prawo wyrażać własne zdanie na wybrane przez siebie tematy, o ile nie koliduje ono z polskim prawem, netykietą, przyzwoitością oraz niniejszym regulaminem. Użytkownik publikuje swoje komentarze i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja serwisu sieradzkifutbol.com.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.

5. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach serwisu wypowiedzi sprzecznych z polskim prawem, wzywających do nienawiści rasowej, treści wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne czy naruszających prawa innych osób.
Zabrania się wyzywania czy obrażania innych użytkowników serwisu; a także klubów, działaczy, kibiców oraz sędziów pod rygorem dożywotniego wykluczenia z serwisu. Niedopuszczalne jest również obraźliwe przekręcanie nazw innych klubów.

6. Dyskutowanie na tematy typu: "Sędziowanie", "Poziom sędziowania" itp. oraz obrażanie sędziów jest zabronione.

7. Administratorzy serwisu mają prawo do usuwania komentarzy w każdej chwili, jeśli zajdzie taka potrzeba.

8. Administratorzy zastrzegają sobie elastyczność w interpretacji Regulaminu oraz możliwość modyfikowania go. Kwestie sporne są wyjaśniane przez Administratorów, ich decyzje są wiążące.

III. Zasady użytkowania serwisu

1. W serwisie obowiązuję kultura wypowiedzi. Oznacza to odnoszenie się z szacunkiem do pozostałych rozmówców oraz ich poglądów. Osoby obrażające innych użytkowników zostaną napomniane, a jeśli to nie pomoże - zbanowane.

2. Użytkownik serwisu powinien dołożyć wszelkich starań, by jego wypowiedzi były poprawne gramatycznie i ortograficznie. Komentarze pisane niedbale, z rażącymi błędami będą usuwane.

3. W treści wypowiedzi nie powinno stosować się jedynie dużych liter, które oznaczają krzyk. Można wyróżnić w ten sposób jedno zdanie czy słowo - całe wypowiedzi napisane dużymi literami są niedopuszczalne i będą usuwane.

4. Do prowadzenia prywatnych rozmów między użytkownikami służy mechanizm Prywatnych Wiadomości (PW).

IV. Informacje techniczne

1. Rejestrowane są adresy IP autorów.

2. Wszystkie informacje, wpisywane przez Użytkowników, będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez zgody Użytkownika żadnym osobom ani podmiotom trzecim (za wyjątkiem upoważnionych do tego organów), jednakże Administratorzy serwisu nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Przypominamy, że nieznajomość regulaminu nie zwalnia od jego stosowania. Rejestracja w serwisie i napisanie choćby jednego komentarza oznacza potwierdzenie znajomości regulaminu i deklarację zastosowania się do niego.
Kajakiem po Warcie....
Studiuj w Zduńskiej Woli!
Fotogaleria
Obsada sędziowska
Strzelcy bramek
Byłeś na meczu?

725-590-477
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Partner Główny
Partnerzy


Znajdź nas na Facebooku

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu